Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: 2020 Eğitim ücretleri

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 17:07 #65

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
tartanc yazan:
Yıllık enflasyon %9 olursa bize verilecek zam %5 civarı olur ki...
Diyecek kelime yok.

Bizim personelimiz de az buçuk memur sayılmaz mı? Bari memur zammı kadar versinler... :)

Veya hiç vermesinler.... bakalım ne olacak? :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 17:28 #66

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Katılıyorum hocam.
Yalnız, çok iyi biliyorum ki dosyalar konuluyor.

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 17:29 #67

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın barış,
Bu süreçte eksi enflasyon olursa, bizden kesinti olmasın. :) :) :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 17:32 #68

• boliboliembombo
  • boliboliembombo Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 2
sayın hocalarım başlık açmak istemedim burdan sormak istiyorum. kurumumuzun kamare cihazı patladı. şimdi ne yapmamız gerekiyor cihazı kriminale gönderdik görüntüleri kurtarmak için ama bunun içinde zaman gerekiyor her an da denetmenler gelebilir biz hangi yolu izlemeliyiz

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 17:44 #69

• barisltd
  • Platin Uye
  • Cats bite!
boliboliembombo yazan:
sayın hocalarım başlık açmak istemedim burdan sormak istiyorum. kurumumuzun kamare cihazı patladı. şimdi ne yapmamız gerekiyor cihazı kriminale gönderdik görüntüleri kurtarmak için ama bunun içinde zaman gerekiyor her an da denetmenler gelebilir biz hangi yolu izlemeliyiz

Hiç bir yolu yok... Görüntüleri kurtaramıyorsanız para alamıyorsunuz. Bu çok açık ve net.

Ancak tutanak vs. tutturup dava açma yoluna gidebilirsiniz.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 18:42 #70

• Ata99
  • Ata99 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 107
  • Teşekkür Sayısı: 54
  • Başarı: 1
boliboliembombo yazan:

Dunyanin baska hicbir ulkesinde olmayacak bir sacmalik. Elektronik bir aletin bozulmasi belki 20-30 kisinin calistigi yuzlerce ogrencinin egitim aldigi kurumlari iflas noktasina getirebiliyor. Bunun adi da denetim oluyor.

Her veli dakikasinda servisi bekliyor olacak. Servis hic trafige takilip gec kalmayacak. Elektrikler hic kesilmeyecek veya onlem alinacak. Kameralar arizalanmayacak. Kayit cihazlari bozulmayacak vs vs. Butun bunlar sorunsuz gerceklesirse devletimiz 79 lirayi hakettigimizi dusunuyor.

Fakat bu maddelerin hicbirinde egitimle ilgili bir durum yok. 79 lirayi haketmek icin yukardaki sartlari yerine getirmemiz o cocugu sinifa sokmamiz yeterli. Ve bunun adi denetim oluyor. Biz de egitimci oluyoruz.
Son Düzenleme: 08 Kas 2019 18:43 yazan Ata99.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 20:03 #71

• barisltd
  • Platin Uye
  • Cats bite!
tartanc yazan:
Sayın barış,
Bu süreçte eksi enflasyon olursa, bizden kesinti olmasın. :) :) :)

Emin ol bunu ciddi ciddi düşünürler... :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

2020 Eğitim ücretleri 08 Kas 2019 22:27 #72

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Ata99 yazan:
boliboliembombo yazan:

Dunyanin baska hicbir ulkesinde olmayacak bir sacmalik. Elektronik bir aletin bozulmasi belki 20-30 kisinin calistigi yuzlerce ogrencinin egitim aldigi kurumlari iflas noktasina getirebiliyor. Bunun adi da denetim oluyor.

Her veli dakikasinda servisi bekliyor olacak. Servis hic trafige takilip gec kalmayacak. Elektrikler hic kesilmeyecek veya onlem alinacak. Kameralar arizalanmayacak. Kayit cihazlari bozulmayacak vs vs. Butun bunlar sorunsuz gerceklesirse devletimiz 79 lirayi hakettigimizi dusunuyor.

Fakat bu maddelerin hicbirinde egitimle ilgili bir durum yok. 79 lirayi haketmek icin yukardaki sartlari yerine getirmemiz o cocugu sinifa sokmamiz yeterli. Ve bunun adi denetim oluyor. Biz de egitimci oluyoruz.

Dernek bu konuda hukuki süreci başlattı
Sayfa oluşturma zamanı: 0.253 saniye
Sistem Kunena Forum