Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü

BAŞLIK: 2020 ZAM ORANI

2020 ZAM ORANI 14 Ara 2019 12:35 #41

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Aynen katılıyorum.Malesef vahim bir duruma gidiyor..sektörün can çekişir pozisyonuna girmesi an meselesi..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

2020 ZAM ORANI 14 Ara 2019 13:13 #42

• SELÇUK EFES
  • SELÇUK EFES Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 10
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: -1
Bir çok kurum devroluyor zaten...Artık devir değil kapanma zamanı geldi desenize... Can çekişme değil direkt ölüme terkediyorlar bizi...

2020 ZAM ORANI 14 Ara 2019 19:47 #43

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Geçen yıl personelimize zam yapamadık maalesef , sanırım bu yılda yapamayacağız ve bu durum beni kahrediyor ! personelimi düşünmek zorundayım , giderlerimizi düşünmek zorundayım öğrencilerimiz için personelimin refahını düşünmek zorundayım , giderlerde ki artışın ve önümüze getirirken yönetmelikleri nasıl uygularım düşünmek zorundayım ... ve bu verilen zamlarla ücretlerle Bu saydıklarımı hangisini uygulayacağım şaşırdım kaldım .. helal yoldan, kurumumuzu devam ettirelim diyoruz ama şartlar o kadar ağır geliyor ki neden bu işi yapıyoruz diye sormuyor değilim .. keşke devletimiz kurumlarımızı satın alsa ve bu işi topyekün devlet yapsa diye diliyorum... eminim ki şuan ki gider en az yüzde 70-80 artar ... ve dernekler kurum sahipleri neden birşeyler yapmıyoruZ .. veya neler yapıyoruz , önüne gelen kurum açıyor , her yıl küçüldükçe sona yaklaştıkça bizler neden birlik olamıyoruz ... herkes kendi sonunu hazırlar kusura bakmasın kimse ama sürüyü yönlendirecek bir çoban Bile yok ...

2020 ZAM ORANI 16 Ara 2019 14:49 #44

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Yaklasik bir iki yil oncesine kadar Rehabilitasyon Merkezleri gelmeyene, olmuse-diriye fatura kesip devleti dolandiriyor diye algi olusturulmustu, cok sukur kameralar kuruldu ve o yalanlar bertataf edildi.
Simdi ise yeni bir algi yaratilma calismasi yaratiliyor ki o da Rehabilitasyon Merkezleri az maas veriyor, devleti dolandiriyor bilmem ne.
Bunu da cozeriz elbetbir sonraki algiyi ben yazayim: Rehabilitasyon Merkezleri derslerde bir sey ogretmiyor, ders iceriklerinin kayitlarini incelensin her ay.
Yani bitmez bizim uzerimizden yaratilan algilar.
Bu ulkede ne zaman Rehabilitasyon Merkezlerinin daha ust seviyede egitim ve Rehabilitasyon yapabilmesi icin onundeki imkansizliklar tartisilacak?
Yani biri de sunun algisini yaratsin Allah Rizasi icin.
Biri de cikip desin Rehabilitasyon merkezleri velilere taninan imtiyazdan oturu, Kamu kurumlarinin keyfi uygulamalarindan dolayi, odenen ucretlerin yetersizliginden dolayi yuruttugu hizmeti kaliteli yapamiyor diye.
Her sene bir baska algi ve ne hikmetse yil sonunda butce planlamalari yapilirken.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

2020 ZAM ORANI 18 Ara 2019 09:23 #45

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
%10 dan aşağısı hepimizi felakete sürükler
doğalgaz ve elektirik faturaları belimizi büktü ya

2020 ZAM ORANI 18 Ara 2019 09:53 #46

• yetis
  • yetis Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 104
  • Teşekkür Sayısı: 43
  • Başarı: 0
gunesli yazan:

%10 da sadece işkenceyi uzatır :silly: Keşke hiç vermeseler hatta kayyum atasınlar bu işkence de bitsin!

2020 ZAM ORANI 18 Ara 2019 14:15 #47

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Resmi enflasyon bile %12... %10 demek ödeneğin biraz daha kırpılması demek. Zaten arpayı her yıl kırpa kırpa Nasreddin hocanın eşeğine döndürdüler bizi.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

2020 ZAM ORANI 19 Ara 2019 16:02 #48

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
gunesli yazan:
bu zamlar, enflasyon, ücretler karşısında sen yüzde 10'a razıysan bence ağlama, yüzde 1'e de yaparsın bu işi.
saldırılar başlamadan önce sözümü söyleyeyim, bu iş bu ücretlerle kesinlikle yapılmaz!!!
yapılır, nasıl yapılır şu anda bir çok kurumun yaptığı gibi, düşük maaş gösterme, vergiden kaçırma, özele fatura kesmeme, kamera sistemine uymama! yüksek adrenalin, bol risk ve rus ruleti!
Son Düzenleme: 19 Ara 2019 16:05 yazan garip.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.500 saniye
Sistem Kunena Forum