Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: YÖNETMELİK !!!

YÖNETMELİK !!! 08 May 2019 23:16 #41

• umut2121
  • umut2121 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 100
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 0
Bana kalırsa ortada ne yönetmenlik var ne imza umut veriyorlar sadece
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİK !!! 09 May 2019 20:21 #42

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Arkadaş nerede bu yönetmelik?
Kimde nerede imzada kaldı?
Kimin masasında veya kimin sumeninin altında kaldı da unutuldu?
Yunus kılınç in ziya Selçuk destekli yeni maddelerin yönetmeliğe girdiğini duyurduğu banner nerde?
Aklımda deli sorular!!!

YÖNETMELİK !!! 09 May 2019 21:06 #43

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Yönetmelik, bize bir olumsuzluk getiriyorsa imza falan her bişeyiyle 3 günde çıkar.

Bizimle ilgili olumlu bir kaç şey varsa acele etmez... Yani uzamasına olumlu bakmak lazım.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

YÖNETMELİK !!! 09 May 2019 21:10 #44

• waramiral
  • Platin Uye
Bu kadar zaman geçti daha ne kadar beklemek lazim? Sektörümüz sanırım daha kötü olamazdı. Şu yönetmelik söylenen maddelerle çıksa birçok yaraya merhem olacak. Ama anlamadığım olay en son verilen haber neden kalktı sayfadan?
Yanlış birşeyler mi paylaşıldı da bu hatadan dönüldü?
Allah'tan ekran fotosunu çekmiştim yunus başkan şunu şunu öğrenmiş diye arkadaşlarla paylaşmıştım. Merakım bir türlü dinmiyor neden neden neden?
Son Düzenleme: 09 May 2019 21:13 yazan waramiral.

YÖNETMELİK !!! 09 May 2019 21:22 #45

• waramiral
  • Platin Uye
Her sabah resmi gazeteye bakmaktan yorulduk gerçekten yeter artık. Neyse ne çıksın artık şu yönetmelik. Kimseden tarih bile alamiyoruz. Ne derneklerden ne genel mudurlukten. Daha önce planlanan tarihler hep güme gitti. Hangi aşamada olduğunu bilen bile yok. Ookgm de mi maliyeden görüş mu istendi meb mi bakanlıktan çıktı mı cumhurbaşkanından mi ülkede mi trumpta mi merkelde mi ? İsrailde mi? Dünya da uzayda mi? Kimde bu yonetmelik. Maddeler sıralanıyor imza aşamasında olduğu söyleniyor ama o da boş çıkıyor.

YÖNETMELİK !!! 09 May 2019 21:25 #46

• waramiral
  • Platin Uye
Artık bıraktım polyanna ciligi. Sektörde tecrübeli arkadaşlar bile yorulmuş bıkmış durumda. Metropolde yapılması imkansız hale gelmiş kırsalda da umut kalmadı. Belediyeler halı hazirdaki kurumlara kan kusturuyor servis sorunu cozger bilmecesi derken bıraktım artık umutlanmayi. Son umudum maddelerde mutabakata varılanlar dahil olumlu şekilde çıkacak bir yonetmelikti. O da çıkmıyor hatta çıkacağı bile belli değil.!
Son Düzenleme: 09 May 2019 21:32 yazan waramiral.

YÖNETMELİK !!! 10 May 2019 08:58 #47

• anaeli
  • anaeli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 187
  • Teşekkür Sayısı: 69
  • Başarı: -1
Başvuru Tarihi:Başvuru Yolu:İnternetBaşvuru Tipi:
Görüş Öneri
Lütfen ÖNERİMİ DİKKATE ALINIZ.
Özel Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezlerinde Engelli Bireylere verilen Destek Eğitiminde:Engelli Bireylerin ikametgahlarının bulunduğu ilçe sınırları içerisinde E-ADRESLERİ üzerinden ilçede bulunan rehabilitasyon merkezlerine Destek eğitim programları doğrultusunda Elektronik olarak yönlendirilmesnin Faydaları a) Ülkemiz petrol ürünlerini yurtdışından ithal ettiğimizden dolayı (Ort.2500 kurum Adedi.Her kurumda ort 4 araçın mazot gideri ve araçların parça giderlerinde yapmış olduğum çalışmada ayılık giderlerimizde % 20-23 arasında tasarruf olacaktır. dolar fiyatının artmasının yansımaları hariçtir.b)Normal birey e-okul üzerinden yakın okula yönlendiriliyorsa Engelli birey ikamatgahına yakın E-Rehabilitasyon merkezine haydi haydi yönlendirilir. c)Engelli birey Servis taşımacılığı esnasında trafik sıkıntısı, çilesi çekmiyecek. d)Trafik sıkışıklığı yüzünden derse zamanında katılacak yapılan plan aksamayacak.e)................ daha fazla ince avantajlar eklenebilir.
Dezavantajı ne olur sorusunun cevabı: a) hiçbirşey yoktur.(NOT:12 yıllık kurum müdürü ve kurucu müdürüm)
Neden bir an önce bu sisteme geçilmiyor diye sormak ister ve önerime cevabınızı beklerim.

Devamını Görüntüle...
Başvuru hareketleri için tıklayınız.
Cevaplar:
Cevap: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB) > ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (19.09.2018 18:04)
Başvurunuz incelenmiştir. Kurumlarımızda iş ve işlemler 5580 Sayılı Kanun ve bu kanun kapsamında çıkarılan yönetmelik doğrultusunda yürürlükteki mevzuata göre yapılmakta olup talebiniz yeni yapılacak mevzuat çalışmalarında değerlendirilmek üzere ilgili birime iletilmiştir.

Buradaki talebimin değerlendirilmesi aşaması sürüyor olabilir.Sizlerde ve dernek yönetimide bu talebin ''olumlu olduğu konusunda ''yetkili makamlara görüşlerini yazılı beyan ederlerse teredütler ortadan kalkar ve bir an önce yönetmenlik yayınlanır diye düşünüyorum.

YÖNETMELİK !!! 10 May 2019 13:01 #48

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
anaeli yazan:
Başvuru Tarihi:Başvuru Yolu:İnternetBaşvuru Tipi:
Görüş Öneri
Lütfen ÖNERİMİ DİKKATE ALINIZ.
Özel Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezlerinde Engelli Bireylere verilen Destek Eğitiminde:Engelli Bireylerin ikametgahlarının bulunduğu ilçe sınırları içerisinde E-ADRESLERİ üzerinden ilçede bulunan rehabilitasyon merkezlerine Destek eğitim programları doğrultusunda Elektronik olarak yönlendirilmesnin Faydaları a) Ülkemiz petrol ürünlerini yurtdışından ithal ettiğimizden dolayı (Ort.2500 kurum Adedi.Her kurumda ort 4 araçın mazot gideri ve araçların parça giderlerinde yapmış olduğum çalışmada ayılık giderlerimizde % 20-23 arasında tasarruf olacaktır. dolar fiyatının artmasının yansımaları hariçtir.b)Normal birey e-okul üzerinden yakın okula yönlendiriliyorsa Engelli birey ikamatgahına yakın E-Rehabilitasyon merkezine haydi haydi yönlendirilir. c)Engelli birey Servis taşımacılığı esnasında trafik sıkıntısı, çilesi çekmiyecek. d)Trafik sıkışıklığı yüzünden derse zamanında katılacak yapılan plan aksamayacak.e)................ daha fazla ince avantajlar eklenebilir.
Dezavantajı ne olur sorusunun cevabı: a) hiçbirşey yoktur.(NOT:12 yıllık kurum müdürü ve kurucu müdürüm)
Neden bir an önce bu sisteme geçilmiyor diye sormak ister ve önerime cevabınızı beklerim.

Devamını Görüntüle...
Başvuru hareketleri için tıklayınız.
Cevaplar:
Cevap: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB) > ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (19.09.2018 18:04)
Başvurunuz incelenmiştir. Kurumlarımızda iş ve işlemler 5580 Sayılı Kanun ve bu kanun kapsamında çıkarılan yönetmelik doğrultusunda yürürlükteki mevzuata göre yapılmakta olup talebiniz yeni yapılacak mevzuat çalışmalarında değerlendirilmek üzere ilgili birime iletilmiştir.

Buradaki talebimin değerlendirilmesi aşaması sürüyor olabilir.Sizlerde ve dernek yönetimide bu talebin ''olumlu olduğu konusunda ''yetkili makamlara görüşlerini yazılı beyan ederlerse teredütler ortadan kalkar ve bir an önce yönetmenlik yayınlanır diye düşünüyorum.

Yakıtta en yüksek vergi alan ülkelerin başında geliyoruz desem gerisini anlatmasam olur mu??
Sayfa oluşturma zamanı: 0.279 saniye
Sistem Kunena Forum