Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: YÖNETMELİK !!!

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 01:11 #49

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
tbırakında pazartesı de tatıl yapalım aradas bayram bayram azcıkta egıtım ve ogretmenı dusunuz cogu kurum yıllık ızın maas ve bırcok hakta bıtıkk. kurum olarak bırazda dernek olarak kurumların bu gayrı ınsanı uygulamalarıyla ılgılenın. sektör işte bu nedenle bitik.
Son Düzenleme: 14 May 2019 01:41 yazan rehber. Sebep: yanlıs yazdım
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 08:35 #50

• mavi760
  • mavi760 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -8
Sektor demeyede sahit lazim. Resmen kan emici kurumlarin yonettigi bir tabiri caizze bataklik. Hemde kara bataklik. Bulasan gun gectikce batiyor icinde, nefes alamıyor. Devlet ne zaman bu batakligi kurutacak cok merak ediyorum acikcasi........
Son Düzenleme: 14 May 2019 08:36 yazan mavi760.

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 08:51 #51

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
arkadaşlar tabi ki şartların çok iyi olduğunu söyleyemem ama sizleri silah zoru veya şantajla falan mı çalıştırıyorlar. basarsın istifayı ayrılırsın, haksızlık yolsuzluk mu yapıyorlar açarsın davanı çatır çatır alırsın hakkını. burada yazdıklarınızın size ne faydası var?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: osmhlt

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 08:53 #52

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
çok saçma olmuş bence. işini iyi yapmayan yüzlerce kurum var. eline tablet verip çocuğu 40 dakika oturtan kurum var. derse makyajsız girip makyajla çıkan öğretmen var. hal böyleyken hiçbir aile ve çocuğu kötü eğitim almaya zorlayamazsınız. aile adres değiştirir okullarda olduğu gibi istediği kuruma yaptırır kaydını. bu sadece kaos yaratır başka da bir işe yaramaz. insanlar kurum seçmekte özgürdür. öyle de kalacaktır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gumus29

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 10:59 #53

• Zahe
  • Zahe Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 12
Yönetmelik olayını acaba biz mi uydurduk bizden birilerinin haberi var mı ? Resmen sektör can çekişiyor hiç kimse de kalkıp açıklama yapmıyor. eğer bizim bu işi yapmamızı istemiyorlarsa söylesinler bizde yolumuza bakalım yada birlik olup biz yapmıyoruz bu işi ne yaparsanız yapın diyelim ama bişey diyelim artık.SESİMİZİ BİRİLERİ DUYUYOR MU ACABA ???

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 11:24 #54

• rehber
  • rehber Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 25
  • Teşekkür Sayısı: 2
sizin gibi bakan zihniyetlerin degişşin dıye yazıyoruz. yoksa hakkımıda alırım kımseyede kendımı ezdırmem sızın gıbılerın zıhnıyetı bu kadar dar. işene gelirseymış kurumlar acaba haksız elde ettikleri kul hakkını nasıl yıyor. gercı sızde haklısınız devlet devletlıgını yapsa sızı kımse busekıl konusturamaz

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 13:40 #55

• mavi760
  • Tecrubeli Uye
Bu devlette mi hak arayacagiz acaba... devlet devlet olsa bu kurumlardaki yolsuzlugu gorur, kurum sahiplerinin nasil devletin parasiyla koselik oldugunu gorur, asgari ucrete ve altinda nasil ogretmen calistirdiginizi gorurdu ve bir kanunla yonetmelikle egitimin ustunde bir kambur olan bu ucube kurumlari kapatirdi. Ama nerdeeeeee.........

YÖNETMELİK !!! 14 May 2019 14:17 #56

• mavi760
  • Tecrubeli Uye
Hic kusura bakmayin, bu sektor egitim sektörü degil; tam aksine ticari,mal para pul ve somuru sektörü olmus durumda. En aci tarafi da devlet eliyle devletin parasiyla yapilmaktadir. Bu kadar acik ve net.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.377 saniye
Sistem Kunena Forum