Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Kapatın Gitsin!

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 08:46 #209

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Malesef denetim olmadığı (tabi adamına göre) sektörde haksız bir süreç devam etmektedir.sayin tartancinda çok hakli yakındığı bu konuda çifte standart devam etmektedir. Kimi arkadaşlarımız %40 ile 50 arası devam edeni oluyor kimileri de %100 devam edeni oluyor..
Son Düzenleme: 09 Tem 2020 08:47 yazan serkan198125. Sebep: Eksiltme
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 09:24 #210

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
serkan198125 yazan:
Malesef denetim olmadığı (tabi adamına göre) sektörde haksız bir süreç devam etmektedir.sayin tartancinda çok hakli yakındığı bu konuda çifte standart devam etmektedir. Kimi arkadaşlarımız %40 ile 50 arası devam edeni oluyor kimileri de %100 devam edeni oluyor..

İşte o bir sürü devamsızı olup tam fatura kesenler biz maaşları tamamladık diye erkeklik yapıyor, bütün kurumlara üçkağıtçı diyen bazı eğitimciler de bak ne iyi kurumlar var diyor??? Tam at izi iti izi meselesi :blink:
Son Düzenleme: 09 Tem 2020 10:17 yazan ozeltercih.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: waramiral

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 09:28 #211

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
ozeltercih yazan:
serkan198125 yazan:

İşte o bir sürü devamsızı olup tam fatura kesenler biz maaşları tamamladık diye erkeklik yapıyor, bütün kurumlara üçkağıtçı diyen bazı eğitimciler de bak ne iyi kurumlar var diyor??? Tam at izi iti izi meselesi :blink:

Bunu yapmayıp tamamlayanlar varsa onları tenzih ederim. Bunu belirtmezsem kötü niyetle ve özellikle genelleme yapanların ekmeğine yağ sürmüş olurum diye ekleme gereği duydum.
Son Düzenleme: 09 Tem 2020 10:17 yazan ozeltercih.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: AliGalipDursen, waramiral

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 10:57 #212

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
herkes biliyor, sırtını bir yerlere dayadığı için kamera denetiminden muaf olan vampirlerin bu süreçte yüzde 100'lere yakın devam artı bir o kadar da telafi faturası kestiğini. burası ağlama duvarı değil, bu vampirlerle ilgili tartanç, ben ve benim izmir'de yönlendirdiğim 9-10 kişi dışında kaç kişi cimere yazdı ya da şikayette bulundu? SIFIR!
boş yere burada üfürmeyelim lütfen, bildiğiniz şeyleri ilgili yerlere bildirin, hiç bir şey olmasa bile kesin bir şeyler olur!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: waramiral

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 12:43 #213

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
  • Başarı: 0
Öncelikle sensin üfürükçü. cimer başvuru sonuçlarını, bu başvurular neticesinde kaç kişinin ceza aldığını da ekleyin de bizde boş yere üfürmeyelim. Yoksa Cimer in herkese verdiği standart cevaplarla mı avunuyorsunuz.

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 12:48 #214

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Sektörün bitiriliyor olması her yerde aynı değil. İstanbul'da %20 ile devam edenler var Ankara'da biraz fazla İzmir'de biraz az vs. Ama yayla olan ilçelerde devamsızlık yok denecek kadar az. Pandemi nedeniyle kapatılan kurumu biz kapatmışız gibi fırça atanlar bile gördük.
Metropolde işler sıkıntılı Allah hepimizin yardımcısı olsun. Beni tanıyanlar ne demek istediğimi çok iyi anlarlar. Bende az öğrenci var ama maske takamayacak olanları ben almadım. Hatta benimle tartışanlar bile oldu sonunda ise hak verdiler. Bende devamlılık sıkıntısı yok. Ama Türkiye genelinde kurumların %90 i bu sorunla uğraşıyor. Telafilerle devamlı ogrencilerle, gelmeyenlerin yerini doldurmaya çalışıyor.

Ben düşüncelerimi yazarken Edirne'den Hakkari'ye kadar tüm kurumların ortak çıkarlarını düşünerek görüş bildiririm. İşini iyi yapıp süreçten çok çok olumsuz etkilenen arkadaşlarım için üzülürüm. Bunun için görüş bildirir ve buna göre yazarım. Eski yazılarıma bakarsanız şu ifadeyi gerek burada gerek diğer gruplarda da çok çok yazmisimdir.
'benim devamsızlık gibi bir problemim yok telafilerle birlikte öğrencim direk arttı. Ama ben sosyal medyada tweetter etkinliklerinde olmayanları anlamiyorum' ve benzeri çok yazmisimdir. Zorunlu kapatma durumunda ben de sıkıntı yaşadım. Krediler beni resmen boğdu. Şimdi ise aralıksız full çalışıyorum. Çok şükür. Kamera sistemim de ayrıntılı olarak her ay kontrol ediliyor. Hatta Mart ayı bile kontrol edildi Haziran sonunda. Çok şükür alnım açık.
Madem kapatmak istiyorsunuz kapatın arkadaşlar. Sektöre katkı için bir Tweet bile atmayan bakanlığa cimere vs. Yazmayan arkadaşlar ekmeği için savaş vermeyenler lütfen kapatsın zaten. Ben kapatmiyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar inatla devam edeceğim. Sorun şu ki ortada bir sürü olay varken biri de çıkıp kral çıplak demiyor. Padişahım çok yaşa demeye devam ediyor. Anca buralarda ağlıyor.
Ben de bilirim işime bakayım banane ne yaparlarsa yapsınlar demeyi. Ama vicdanım elvermiyor. İşini hakkıyla yapan insanların zor durumda olması zoruma gidiyor.
Not : bu kişiye özel bir cevap değildir. Kendini açıklama çabasıdır
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: AliGalipDursen, türkiyem

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 12:56 #215

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Ortada personel sıkıntısı var. Bunun Çözümü için kim nerelere ne yazdı. Önce kendimizi sorgulayalim.

Bu arada personel sıkıntısı kpss pandemi ve en çok da telafilerle ders sayısı artan kurumların ektradan öğretmen almasıdır.

Kısacası şunu da belirtmek isterim;
Büyük olanlar tarihin her döneminde bı yolunu bulmuştur. Sorun küçük olanları da gozetecek adaletin olmayışıdır.

Kapatın Gitsin! 09 Tem 2020 12:58 #216

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
üfürmeyin sözünü üzerine alan şahsiyet! evet cimer bana ve arkadaşlara da benzer kalıplaşmış yanıtlar verdi, meb üzerine düşmedi konunun ama en azından gündeme geldi, sen de kendine güveniyorsan ve her kendine güvenen yazsın cimere, 2650 kurum varmış, 650 tanesi yazsın cimere bu konudaki rahatsızlığını bak o zaman ne oluyor. yazamazlar çünkü yarısından fazlası aynı gemide (!) ama sen en kolayını yap e mi, oturduğun yerden üfürmeye devam et!
ayrıca benim bunlarla mücadelemin ayrıntılarını merak ediyorsan bir gün bir yerde tartanç'la karşılaşırsan o anlatsın, mesela devlet öğretmenlerinin şu anda neden özel eğitimde çalışamadıklarını ve bunu kimin başardığını falan; anladın mı üfürük!!!
Sayfa oluşturma zamanı: 0.299 saniye
Sistem Kunena Forum