Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Cimer e yazalım.

Cimer e yazalım. 23 Eyl 2019 17:30 #1

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Kamera kayıt sistemine uyan bütün kurumlar ekonomik yönden mağdur olmuştur.
Bu sisteme uyanlara enayi gözü ile bakılmaya başlanmıştır.
Bu durumdan rahatsız olan bütün kurum sahipleri lütfen Cimer e yazsınlar.

Şunu yazmaları yeterli olur. Bütün kurumların mart ve nisan ödeneği ile temmuz ve ağustos ödeneğini karşılaştırsınlar. Şayet fark yoksa, bu durum hayatın doğal akışına ters dir. İncelenmelidir.

Ben yazdım.

Bakalım kaç kişiyiz?

Buyrun.
Son Düzenleme: 23 Eyl 2019 17:32 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Gumus29

Cimer e yazalım. 23 Eyl 2019 21:54 #2

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
:) bizim aynı, şimdi ne yapalım :)
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Son Düzenleme: 24 Eyl 2019 00:40 yazan sizgin.

Cimer e yazalım. 23 Eyl 2019 23:46 #3

• tartanc
  • Platin Uye
Aynı ise, incelensin. Geniş anlamda incelensin.

Bu aynıların % kaçı doğru?

Öğrenelim.

Kaç kişi bakalım cimer e yazacak?
Son Düzenleme: 23 Eyl 2019 23:47 yazan tartanc.

Cimer e yazalım. 24 Eyl 2019 09:44 #4

• muhammet
  • muhammet Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 65
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 1
Hayretler içinde seyrediyorum. Nasrettin hoca ağaçta dalı kesiyormuş, yolda geçen bir köylü hocam düşeceksin demiş. biraz sonra hoca dalı kestikten sonra düşmüş. hoca köylünün arkasında seslenmiş benim düşeceğimi nereden biliyordun demiş. o da cevap vermiş çünkü altındaki dalı kesiyordun ondan bildim. bakıyorum sizlerde altındaki dalınızı kesiyorsunuz. birbirini şikayet etmek de ne demek. herkes kendi işine baksın. ben ne kadar bu işi doğru yapıyorum ona bakarım. kişilerin yanlışları üzerinde de hesap yapmam. eskiden köy çeşmeleri vardı şimdi yok oraya gelinir birileri çekiştirilirdi. aslında dedikodu yapılırdı. şimdi bu sayfalarda maalesef bu yapılıyor. arkadaşlar hiç kimse dört dörtlük değildir. her kişi ve kurumunda dört dörtlük olmasını beklemeyin bu mümkün değil. herkesin kendine göre bir eksikliği vardır. mükemmeliyet gözüyle bakılırsa doğru yoktur. Onun için daha iyisi için ne yapabiliriz onun için çaba harcamalıyız. yoksa bu şunu yapıyor bu bunu yapıyor bende böyle yapacağım dersek alacağımız yol bir arpa boyudur.

Cimer e yazalım. 24 Eyl 2019 09:55 #5

• tartanc
  • Platin Uye
Çok sevdiğim bir söz vardır.
'' gece çalmadım ki, gündüzden korkum olsun''

Neden rahatsız oldunuz böyle? Sıkıntınız mı var?

25 senedir işime bakıyorum. Kimse merak etmesin.

Ben okul çocuğuna okul saatleri içinde ders yazamadığım için veli bizden ayrıldı. Hemen yanımdaki ilçeye gitti. Saat. 11.00 de derse gidiyor. Ve yanımda ki ilçede hiç denetim yok.

Bunun gibi örnekler çok.
Birileri çok rahatsız olsa da, çok kızsa da sadece düzgün işleyen, adaletli bir sistem istiyoruz.

Bunu da sektörün Malesef bir kısmı istiyor gibi...
Son Düzenleme: 24 Eyl 2019 09:56 yazan tartanc.

Cimer e yazalım. 24 Eyl 2019 10:24 #6

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
bu olay servis sorununa benzeyecek. adamın biri servisleri şikayet etti yok yere 15 bin lira ceza yedik. Ben de kamera sistemine sonuna kadar uyup dünya zarar eden kurumlardan biriyim. Ama kendi kuyumu kazmaya niyetim de yok. Haksız kazanç elde eden kurumları bırakın kendi pisliklerinde boğulsunlar. İzmirde bakanlık teftişleri sırasında Kurumuna hırsız!! giren, kayıt cihazı çalınan, cihazına su değip yanan kurumlar var. Biz salağız kameranın başında bekleyip kaçak giriş çıkış olmasın diye beklerken adam kayıt cihazına kısa devre yaptırıp denetimden yırttı. Diğer kurum hırsız girdi deyip kayıt cihazını yok edip polise tutanak tutturdu. onlara bişi olmadıktan sonra diğerlerine hiçbişi olmaz. sadece ortalık bulanır. Tüm merkezler tü kaka olur. Kısacası olan yine bize olur. MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI ÇOKTAN HAZIRLAMIŞTIR.

Cimer e yazalım. 24 Eyl 2019 10:33 #7

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
CİMER'e sunulmuştur. Burada herkes sisteme uyduğunu yazıyor, uymayanlara sitem ediyor, burada yazmaktansa cimere 100 kişi yazarsa sorun çözülür diye düşünüyorum. bugüne kadar biz düşünüyorduk, bundan sonra kamera sistemine uymayanlar düşünsün!

"......... merkeziyiz. M.E.B'na bağlı olarak .... yılından bu yana engelli bireylere özel eğitim ve rehabilitasyon desteği vermekteyiz. 01/09/2019 tarihinde yürürlüğe giren kamera kayıt sistemiyle kurumumuza devam eden öğrencilerimizin kayıtlarını tutmaktayız. Bağlı olduğumuz ...... ilçemizde kamera kayıtlarımız her ay ilçe denetim komisyonu tarafından incelenmekte ve ödeneklerimizi komisyon ve ilçe milli eğitim müdürlüğü onayından sonra almaktayız.
Yürürlüğe giren kamera kayıt sistemi bir takım teknik ve eğitsel sorunlarını da beraberinde getirse de, yasal yükümlülükleri yerine getirmekteyiz. Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir'de de yaz aylarında öğrencilerimizin derslere devamında sorunlar yaşamaktayız ve buna bağlı olarak ekte sunulan evraklarda da belirtildiği gibi yaz aylarında gelirimiz yüzde 40'lara varan oranlarda düşmektedir. Eğitim odası, öğretmen ve servis sorunu olmayan kurumumuzu baz alacak olursak diğer kurumlarda da yaz aylarında aynı oranda düşüş olması gerekirken, maalesef diğer kurum sahiplerine sorduğumuzda öğrencilerin en yoğun devam ettiği bahar aylarıyla, tüm Türkiye'nin tatilde, bayramda, tarlada, bahçede olduğu haziran, temmuz, ağustos aylarında bakanlığınıza kestikleri faturalarda herhangi bir azalma olmadığını öğrenmekteyiz.
Kamera kayıt sisteminin tüm Türkiye'de en iyi şekilde uygulanması, geriye dönük inceleme yapılması ve daha sıkı denetlenmesi konusunda gerekli önlemlerin alınmasını saygılarımla arz ederim.
Son Düzenleme: 24 Eyl 2019 10:34 yazan garip.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, Gumus29

Cimer e yazalım. 24 Eyl 2019 10:33 #8

• memolix
  • memolix Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 80
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: -1
Sevgili arkadaşlar sizin burada yazdıklarınızı bakanlık bilmiyor mu sanıyorsunuz? Bakanlık bütün şikayetler ve buraya yazılan her şey hakkında titizlikle çalışma yapıyor. Bölgeler arası denetim farklılıklarını bildiği için Aselsanın yüz tanıma sisteminde son aşamaya geldi. Yüz tanıma sistemiyle bütün denetim farklılıkları ortadan kalkacak herkes rahat olsun...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.260 saniye
Sistem Kunena Forum