Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: YÖNETMELİK !!!

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 01:47 #145

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Cemkılınc hocam ücretsizlere 0 diye fatura kesecekmişiz.Bize yapılan sıkıntı 430 öğrencimiz kayıtlıyken 360 na fatura kesmek olmuş.Yani diyor ki vergi dairesi çocuk gelmese bile fatura kesin kardeşim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 01:48 #146

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Cemkılınc hocam ücretsizlere 0 diye fatura kesecekmişiz.Bize yapılan sıkıntı 430 öğrencimiz kayıtlıyken 360 na fatura kesmek olmuş.Yani diyor ki vergi dairesi çocuk gelmese bile fatura kesin kardeşim... Adamlara zar zor anlattık derdimizi...Bununla birlikte ay içinde fatura kesmemiz gerekiyormuş.Yani öteki ayın ilk üç gününe geçince kesemezmişiz...Meb diyor kesebilirsiniz vergi dairesi diyor kesemezsiniz...Neyse ben artık ilgilenmiyorum...Gezen tavuk işinde iyi para var diyorlar
Son Düzenleme: 21 Ağu 2019 01:51 yazan ciga78.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 02:09 #147

• psycho01
  • psycho01 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 90
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: 3
Araç 3 yaşında dacia dokker arkadaşım, adam bununla nasıl tekerlekli sandalye taşıyorsun diyor.. hocam evinden alıp kurumun önünde kendi sandalyemize bindiriyoruz dedim.
Kurumun önünde bindirmenin ne manası var ki dedi, ha kurumun önünde bindirmişsin ha kucaklayıp içeri götürmüşsün kaç metre var? ne farkı var ki? dedi.. kız öğrenci olursa ne yapacaksın? onu da mı kucaklayacaksın? dedi. Aferin sırtında kaç sefer kaç kilo taşımışsın diyen yok yani.. evet eksiğimiz var ama hangi hakla hangi yönetmelikle araç teftişi yapıyorsun kardeşim? Elalemin 4 katlı binasına yangın merdiveni yapıp elimde kalan 3 kuruşu harcamayacağım kapatırsan kapat!

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 10:14 #148

• yetis
  • yetis Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 104
  • Teşekkür Sayısı: 43
  • Başarı: 0
Geçmiş olsun sn.Psycho01! Maalesef her şey daha da kötüye gidiyor. Özel eğitim uzmanıyım 16 yıldır bu alandayım ama son dönemde yaptığımız işi daha çok sorgular hale geldim. Varolan koşullarda bu işi yapmak, yürütmeğe çalışmak gerçekten insan haklarına aykırı.insan sağlığına zararlı! Maddiyattan,maneviyattan geçtim, artık akıl,ruh ve beden sağlığımızdan da olacağız.Ya da olmuşuz :woohoo: :) :) Sn.Psycho01 arkadaşın dediği gibi en iyisi bir kaç koyun bir kaç keçi alıp kendimi kırlara mı atayım acep :silly: Nede olsa bu gidişle zaten keçileri kaçıracağız :cheer: Herkese kolaylıklar ve sabır diliyorum!

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 10:31 #149

• yetis
  • yetis Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 104
  • Teşekkür Sayısı: 43
  • Başarı: 0
Tek cümleyle özetlersek. ''Çember daralıyor, oksijen tükeniyor.''

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 11:27 #150

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Özel şirket araçlarını meb denetleyemez. Hiç bir yaptırımı olamaz.

Bu konuda gerekirse mahkeme yoluna gidin.

Şunu yaptır bunu yaptır ne demek?

O zaman niçin ruhsat verdin zamanında.

Gerekirse mahkemeye gidin. Korkmayın.

Hakkınızı arayın. Yoksa her geçen gün ensemize vurup, ekmeğimizi ağzımızdan alacaklar.

YÖNETMELİK !!! 21 Ağu 2019 11:50 #151

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Ne meb ne hal ..ülkenin çivisi çıkmış..

YÖNETMELİK !!! 22 Ağu 2019 09:13 #152

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Yahu arkadaş hiç kimsenin bu yönetmelik ne oldu napiliyor nerde diye bir bilgisi yok???

Neden kimse açıklama yapmıyor. Ne yonetmelikmis arkadaş biz daha uyuyalım. Personele rezillik veliye rezillik kira SGK vergi geberiyoruz arkadaş ayıptır günahtır.

Birileri hiç açıklama yapma gereği duymuyor neden???
Sayfa oluşturma zamanı: 0.389 saniye
Sistem Kunena Forum